Üdvözöllek a NIKE futóklub szombathelyi csapatának honlapján

Tervünk, hogy ezen a honlapon rögzítsük csoportunk életének jeles eseményeit, és tanácsokat adjunk minden futóbolondnak, szimpatizánsnak, félénk érdeklődőnek a szabadidő hasznos eltöltése, versenyek, és még számos, a futással kapcsolatos témában

Június 19-20-án a Nike Futóklub Szombathely amatőrökből álló csapata az abszolút rangsorban 96 induló közül negyedik lett, a 10 fős váltók kategóriáját pedig megnyerte a 212 km-es távú, a Balatont körbekerülő UltraBalaton 2010 futóversenyen. Az időeredményük 16 óra 5 perc 42 mp.

Egy a nagy kihívások közül: Futva megkerülni a Balatont. Átlagos képességű ember számára ez túl nagy megpróbáltatás, ezért találták ki a váltót. Így több ember komoly sportteljesítményének az összegződése adja a teljesítményt.

A verseny Tihanyból a Belső tó közeléből indult és ide is ért vissza. Látványában is szemet gyönyörködtető volt a hullámzó tömeg a rajtnál, ami aztán a kilométerek során egyre jobban elnyúlt.

Laci     Kiwi             Atti            István

Imi           Szabi           J. Gabi               S. Gabi

Bea             Zoli          Kata

A szombathelyi csapat a NON-STOP 10 fős csapatok mezőnyében futott -a szombat délelőtti rajt után vasárnap hajnali 2 óra után értek célba - és vívta ki a győzelmet.

Kívés István edző: komoly egész télen át tartó edzésprogram és precíz szervezés előzte meg a versenyt. Már látom, hogy jövőre is indulunk, magasra tettük a mércét.

„Idessék" néven az ötfős váltók között is volt érdekeltségünk: a Szita Gabriella nevével fémjelzett formáció 18:51:19 el kategóriájában 72 közöl a 35.helyet szerezte meg.

Oldal: UltraBalaton 2010
Üdvözöllek a NIKE futóklub szombathelyi csapatának honlapján - © 2008 - 2024 - nikefutoklub-szombathely.hupont.hu

A HuPont.hu segítségével a weboldalkészítés gyors! Itt kezdődik a saját weboldalkészítés!